top of page

Kurumsal

Koç / Süreç İdaresi

KURUMSAL

 

1999 yılından beri kurumlara, koç ve süreç müdahalesi hizmetleri sunmaktayım. Bu alandaki hizmetlerim performans, geçiş ve dönüşüm koçluğu ve süreç müdahalesini kapsamaktadır.

Kurumlardaki işlevim, elemanlarda, davranış değişikliğine dönüşen bakış açısı farklılığı yaratan aktif bir aracı olarak tanımlanabilir.

Süreç müdahalesi konusunda uzmanlaşmış biri olarak “şimdi ve burada” deneyimini esas alarak çalışırım. İçinde bulunulan anda mevcut olan tüm verilere dayanan bu yaklaşım, bir yandan farkındalığı arttırırken, diğer yandan tekrarlanan davranış kalıplarına odaklanıp kişiyi davranışsal, zihinsel ve duygusal alanlarda uyararak, sonuç alıcı ve kalıcı etkiler yaratır.

"Şimdi ve burada" anlayışı içerisinde kullandığım deneyimsel yaklaşım, vakalara özgü esnek müdahaleler yapılandırabilmemi sağlar.

Bunun yanı sıra, sosyal ve klinik psikoloji alanlarındaki akademik birikimim, birey-çift ve gruplarla çalışmaktaki klinik deneyimim, bana, değerlendirme ve müdahale tekniklerine ilişkin gerekli teorik altyapıyı ve pratiği sağlar.

Kişiler, gruplar, organizasyonlar ve sistemlerle çalışma konusunda, geniş bir uluslararası destek ağı bağlantısına sahibim. Literatürü takip etmek, meslekdaşlar arası iş birliği yapmak, danışmak veya proje bazında çalışmak için uluslar arası alandan profesyoneller sağlamakta bu ağdan yararlanırım.Kurumsal referanslarıma buradan ulaşabilirsiniz.

bottom of page